Рамштайн-18: глава Пентагону відкрив засідання

Рамштайн-18: глава Пентагону відкрив засідання

Фото: Getty Images
Ллойд Остін закликав союзників продовжити військову допомогу Україні

Суверенна Україна має вирішальне значення для глобальної безпеки у світі, наголосив Ллойд Остін.

Міністр оборони США Ллойд Остін відкрив 18 засідання Контактної групи з питань оборони України, яке проходить у форматі онлайн. Про це повідомив Пентагон у вівторок, 23 січня.

У вступному слові Остін закликав учасників Рамштайну надати Україні “більше життєво важливих наземних систем протиповітряної оборони і перехоплення”, у той час як Володимир Путін “продовжує жертвувати приголомшливою кількістю російських військ у своїй необдуманій і безрозсудній війні за своїм вибором”.

“Якщо ми втратимо самовладання, якщо здригнемося, якщо нам не вдасться стримати інших потенційних агресорів, то тільки спровокуємо ще більше кровопролиття і ще більший хаос”, – зазначив Остін.

Таким чином, суверенна Україна має вирішальне значення для глобальної безпеки, наголосив глава Пентагону.

Разом з тим Ллойд Остін в черговий раз констатував, що немає доказів “неправильного використання або незаконного перенаправлення американського обладнання, наданого Україні”.

Як відомо, поточна зустріч у форматі Рамштайн відбувається на тлі невизначеності в Конгресі США, який досі не ухвалив запит президента Джо Байдена, що включає понад 60 млрд доларів для України на 2024 рік.

Нагадаємо, 22 листопада 2023 року відбулося засідання у форматі Рамштайн-17. Тоді були оголошені нові пакети допомоги для України, які містили снаряди, ракети та потужності для посилення ППО.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *