ЄС обговорює нові санкції проти Росії – Bloomberg

ЄС обговорює нові санкції проти Росії - Bloomberg

Фото: Getty Images
У ЄС хочуть затвердити 13 пакет санкцій до 24 лютого

Європейські країни планують затвердити санкції у стислі терміни – до другої річниці вторгнення РФ в Україну, стверджують джерела.

Євросоюз розпочав обговорення нового пакету санкцій проти Росії, який він збирається затвердити до 24 лютого – другої річниці вторгнення РФ в Україну. Про це повідомило агентство Bloomberg з посилання на джерела у п’ятницю, 19 січня.

Стверджується, що нові санкції обговорювалися в цю середу на зустрічі послів країн-членів ЄС, де держави-члени домовлялися про те, як найкраще підтримати Україну у довгостроковій перспективі.

При цьому агентство вважає, що досягти згоди щодо 13 пакета санкцій в окреслені терміни буде нелегко, оскільки попередній пакет вимагав дуже довгих переговорів.

“Потенційні заходи можуть включати додаткові списки, додаткові торговельні обмеження та припинення подальшої здатності Москви обходити санкції блоку як через треті країни, так і через компанії в ЄС, за словами людей, обізнаних з цим питанням”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 18 грудня 2023 року Євросоюз оголосив 12 пакет санкцій проти Росії. Він включав обмеження проти російських алмазів і діамантів, заходи проти військово-промислового комплексу РФ, посилення контролю за дотриманням стелі цін на нафту, а також персональні санкції проти групи відомих росіян.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *