Допомога Україні – ЄС планує випуск понад мільйона снарядів

Європейський Союз, який частково заборонить розрахунки готівкою, до кінця 2024 року зможе виготовити до 1,4 мільйона снарядів. Частину з них передадуть Україні, аби допомогти оборонятися їй проти Росії.

Про це інформує RTBF.

Читайте також: Промінь надії: чи зможе Європа озброїти Україну без США

Так, єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон під час візиту до Естонії повідомив про виготовлення Євросоюзом до 1,4 мільйона снарядів до кінця цього року, що стало пріоритетним завданням, бо ЄС має допомагати боєприпасами Україні та поповнювати свої запаси теж.

Ми продовжимо вдосконалювати наші виробничі потужності, ймовірно, до 1,3-1,4 мільйона до кінця цього року, і продовжимо значно збільшувати їх наступного року… Ми переживаємо вирішальний момент для нашої колективної безпеки в Європі та в загарбницькій війні, яку в Україні веде РФ. Європа повинна і продовжуватиме підтримувати Україну всіма своїми ресурсами”, заявив він.

За словами єврокомісара з питань внутрішнього ринку, Європейський Союз досягне виробничих потужностей в мільйон снарядів на рік вже до березня-квітня поточного року.

Раніше ми писали, що Євросоюз готує для України план Б, щоб обійти вето лідера Угорщини Віктора Орбана.

  • Вас може зацікавити:

Оскарженню не підлягає? У ЄС ухвалили рішення щодо квот на товари з України

США не допоможуть Європі у разі нападу: Трамп пригрозив виходом з НАТО

Криза в Німеччині: що буде з урядом Шольца і на що чекати Україні

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *