Джонсон назвав умову надання фіндопомоги Україні

Джонсон назвав умову надання фіндопомоги Україні

Фото: Getty Images
Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон

Каменем спотикання залишається розбіжність щодо повноважень президента Джо Байдена на умовно-дострокове звільнення мігрантів, затриманих на південному кордоні країни.

Питання надання подальшої фінансової допомоги Україні може буди вирішене лише після врегулювання кризи на кордоні з Мексикою. Про це у середу, 17 січня, заявив спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон під час брифінгу.

Також, за його словами, республіканцям потрібні відповіді на критично важливі питання: у чому полягає кінцева мета і стратегія щодо України та як забезпечується звітність за витрачання коштів на її оборонні потреби.

“Ми повинні бути впевнені, що Україна не стане черговим Афганістаном. Ви бачите, як багато американців чухають потилицю і ставлять справжні запитання про те, чому це має тривати без наявності належних відповідей. Тож я буду їх вимагати”, – сказав Джонсон.

Він також наголосив, що перш ніж обговорювати фінансову допомогу для України, слід врегулювати кризу з нелегальними мігрантами на кордоні США з Мексикою.

“Кордон, кордон, кордон. Ми маємо подбати про наш дім, маємо убезпечити наш кордон перед тим, як говорити про щось інше. Я говорив про це з першого дня і буду говорити про це надалі. І я впевнений, що ми повинні доносити цей меседж до американського народу. Минулого четверга я провів телефонні переговори з президентом і маю намір зустрітися з ним особисто, щоб донести йому цю позицію”, – підсумував Джонсон.

Як відомо, 27 грудня США оголосили про надання Україні останнього у 2023 році пакета військової допомоги вартістю 250 млн доларів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *