Петро Порошенко подав до суду через зірваний візит до Орбана

Народний депутат Петро Порошенко звернувся до суду, щоб відсудити 500 тис. грн моральної компенсації у прикордонників, які не випустили його на зустріч з Орбаном.

Про це з посиланням на свої джерела повідомили “Українські новини”.

“Порошенко подав до суду на 7-й прикордонний Карпатський загін Держприкордонслужби України. Політик вимагає 500 тис. грн моральної компенсації за те, що його торік не випустили за кордон на зустріч із проросійським прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном”, – пишуть журналісти.

Журналісти повідомили, що скасував відрядження Порошенка віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко, і натякнули, що Порошенко завчасно знав про ймовірне скасування поїздки.

“Наступного дня після інциденту Служба безпеки України повідомила, що нардепу скасували відрядження через заплановану зустріч із прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном. У відомстві вважають, що Росія хотіла використати цю зустріч проти України”, – йдеться в повідомленні.

За словами політичного експерта Валентина Гладких, Порошенко нібито мав доповісти Орбану, а через нього москві і усім зацікавленим сторонам про свою готовність очолити “кампанію із примушення України до миру”, адже він має досвід підписання мінських умов, які експерт назвав капітулянтськими.

Як повідомили у НАЗК, за тиждень до зустрічі з угорським прем’єром, відомим своїми антиукраїнськими заявами, Петро Порошенко отримав від уряду Орбана 37 млн грн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *