Швеція збільшить поставки боєприпасів в Україну

Швеція збільшить поставки боєприпасів в Україну

Фото: mil.in.ua
Швеція збільшить виробництво боєприпасів для України

Ініціатива є третім кроком у комплексних зусиллях країни щодо збільшення виробництва артилерійських боєприпасів та забезпечення подальшої підтримки України.

Влада Швеції уклала угоду з виробником боєприпасів, компанією Nammo (Nordic Ammunition Company), з метою розширення виробничих потужностей артилерійських боєприпасів на своїй території, щоб постачати їх в Україну. Про це у суботу, 13 січня, повідомляє управління матеріального забезпечення оборони (FMV) Швеції.

“Цей крок є важливим у прискоренні інвестицій у виробничі потужності галузі”, – заявив керівник напрямку озброєнь FMV, Йонас Лоцне. 

Він уточнив, що мова йде про 155-мм артилерійські снаряди.

За його словами, угода також дасть змогу скоротити строки поставок боєприпасів в Україну, що “поліпшити можливість надання підтримки Україні і, в кінцевому підсумку, забезпечить більш надійні поставки артилерійських боєприпасів у довгостроковій перспективі”.

Ця ініціатива є третім етапом комплексних зусиль зі збільшення виробництва артилерійських боєприпасів і забезпечення подальшої підтримки України.

Відомо, що Nordic Ammunition Company – спільна норвезько-фінська компанія, що спеціалізується на виробництві боєприпасів, реактивних двигунів та космічного обладнання. 

Раніше міністр оборони Швеції Пол Джонсон заявив, що Стокгольму необхідно закуповувати артилерійські боєприпаси для себе і для відправки в Україну – потужність заводів має збільшитися. 

Як ми вже писали, командувач шведської армії генерал Мікаель Бюден заявив, що чекає політичних рішень щодо винищувачів Gripen. Україна може їх отримати, хоча основним літаком буде F-16

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *