Зеленський провів 9 січня засідання Ставки – про що говорили з командувачами

Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський сьогодні, 9 січня, провів важливе засідання Ставки, на якому були присутні командувачі основних напрямків та операцій, а також Генштаб, Міноборони, Мінстратегпром та Мінцифри.

Про це повідомив глава держави.

Читайте: “Путін – тварина, він з’їсть вас на вечерю з вашою демократією”: Зеленський закликав посилити допомогу Україні

За його словами, в усіх деталях була розібрана тема забезпечення фронту снарядами та дронами, тобто фактичні витрати, щоденна потреба та розподіл між підрозділами.

Були систематизовані поточні та майбутні контракти, допомога від партнерів, власне виробництво, зокрема й відкриття нових ліній. “Робимо все, щоб забезпечити воїнів усім необхідним для виконання завдань“, – підкреслив Зеленський.

Також на Ставці обговорили протиповітряну оборону й проаналізували останні російські удари та ефективність Повітряних сил. На зустрічі були узгоджені кроки для посилення захисту міст, громад, підприємств та об’єктів критичної інфраструктури, – повідомив президент.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський висловився про мобілізацію та альтернативи даного процесу для нашої країни в умовах війни з Росією.

Читайте також:

Росіяни змінили тактику, але “м’ясні” штурми тривають: яка ситуація на Бахмутському напрямку

В Україні збили перший реактивний “шахед” росіян: чим він небезпечний, фото

В США шукають спосіб передати Україні військові технології, щоб ЗСУ вийшли з “позиційної” війни

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *