Колишній голова ЦРУ сказав, на кого далі нападе Путін у разі перемоги

Колишній голова ЦРУ сказав, на кого далі нападе Путін у разі перемоги

Фото: Getty Images
Колишній глава Центрального розвідуправління США Девід Петреус

Якщо Путін вважатиме, що він досяг результату в Україні, наступною в його прицілі буде інша країна, вважає Петреус.

Якщо очільник Кремля Володимир Путін вважатиме своє вторгнення в Україну успішним, він спрямує війська далі до Європиї. Про це у неділю, 7 січня, в інтерв’ю CNN заявив колишній глава Центрального розвідуправління США Девід Петреус.

Він же зазначив, що Сполучені Штати Америки мають допомогти Україні вистояти у війні із ворогом та виділити для цього необхідні кошти, іншу військову допомогу. 

“Для допомоги Україні потрібно багато мільярдів, проте такі витрати є абсолютно необхідними, оскільки вони дозволять запобігти перемозі Путіна і неминучому у цьому випадку перенесенню ним війни далі до Європи”, – сказав Петреус. 

Він підкреслив, у разі виграшу, Путін не захоче зупинитися в Україні. 

“Якщо Путін вважатиме, що досяг істотних для нього результатів в Україні, він не зупиниться. “Наступною в його прицілі буде Молдова, або, можливо, одна з країн Балтії”, – сказав Петреус.

Нагадаємо, раніше радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що війна України з Росією перебуває в точці неповернення. Водночас в України є чітке розуміння того, як буде розвиватись ситуація у 2024 році і що потрібно, щоб перемогти.

Британська розвідка спрогнозувала втрати РФ у війні до 2025 року

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *