Укрторф стало переможцем аукціону на спецдозвіл на Родовище Мак

ТОВ “Укрторф” стало переможцем аукціону на отримання спеціального дозволу на користування надрами “Родовище Мак” (SUE001-UA-20231215-45927) в Рівненській області, що має поклади торфу.

Конкурс був організований Державною службою геології та надр України.

На родовище претендувало 7 компаній. Зі стартової ціни в 1 826 889 грн. “Укрторф”, що входить до групи компаній “Асвіо”, підняв вартість більше ніж в 10 разів до 20 000 500 грн.

Нагадаємо, що до групи “Асвіо” також входить ТОВ “Агробіостандарт”. Остання 6 жовтня 2023 через платформу “Прозорро.Продажі” стала переможцем аукціону з приватизації ДП “Волиньторф” з пропозицією у 254 700 000 грн.

На початку грудня Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ “Агробіостандарт” на придбання активів у вигляді єдиного майнового комплексу ДП “Волиньторф”, включно з Маневицьким торфозаводом – філіалом ДП “Волиньторф”. Таким чином “Агробіостандарт” подолав останню інстанцію і отримав всі необхідні дозволи на придбання “Волиньторфу”.

21 листопада в “Прозоро.Продажі” заявили про те, що аукціон з приватизації державного підприємства “Волиньторф” відбувся відповідно до закону та без системних збоїв.

17 листопада в Фонді державного майна наголосили, що організація та проведення відкритого аукціону з продажу ДП “Волиньторф” здійснені без порушень та в межах чинного законодавства.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *