Байден: Захист України – одне з головних досягнень

Байден: Захист України - одне з головних досягнень

Фото: Getty Images
Президент США Джо Байден

Американський лідер перерахував найважливіші здобутки Сполучених Штатів у 2023 році. Захист України опинився у топі.

Захист України, Ізраїлю та інших партнерів від зовнішньої агресії є одним з найголовніших досягнень Сполучених Штатів у році, що минув. Про це йдеться у дописі президент США Джо Байдена у соцмережі Х.

“Стояли на захисті наших союзників і партнерів в Ізраїлі, Україні та по всьому світу, а також зміцнювали наші альянси по всьому світу”, – зазначив Байден у документі, в якому перелічив основні досягнення своєї адміністрації за рік, що минув.

Про це президент США написав у розділі “Зміцнення демократії у країні та за кордоном”. Серед інших досягнень 2023 року Байден відзначив угамування інфляції, вирішення кліматичної кризи, посилення інвестицій в американське виробництво, створення нових робочих місць, підвищення доступності вищої освіти, зменшення насильства в державі тощо.

 

Нагадаємо, Байден відреагував на масований удар по Україні, заявивши, що ця атака демонструє справжні плани глави Кремля стосовно України, тому його треба зупинити.

Допомога Україні: у Білому домі розповіли про ситуацію

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *