Лукашенко: Ядерну зброю з РФ доставили до Білорусі

Лукашенко: Ядерну зброю з РФ доставили до Білорусі

Фото: Пресслужба Олександра Лукашенка
Лукашенко заявив про завершення постачання російської ядерної зброї до Білорусі

Російську ядерну зброю доставили у Білорусь ще на початку жовтня, зазначив формальний лідер країни.

Російська ядерна зброя, яку планували поставити в Білорусь, уже перебуває в країні. Про це заявив Самопроголошений білоруський президент Олександр Лукашенко, повідомляється на сайті глави республіки.
 
Відповідаючи на питання про те, чи доставлено до Білорусі всю російську ядерну зброю, що планувалася, Лукашенко відповів ствердно.
 
“Давно. Я ж говорив уже, коли закінчилася поставка. Ще у вересні, по-моєму, або в жовтні. На початку жовтня остання. Усе на своїх місцях у хорошому стані”, – сказав він.
 
Відповідаючи на запитання, коли найближчі військові навчання, Лукашенко заявив: “Кожен день вчимося. Навіть колишні “вагнерівці”, які у нас залишилися, працюють сьогодні у нас у підрозділах, передають досвід”.
 

Нагадаємо, у березні президент РФ Володимир Путін заявив, що домовився із Лукашенком про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. При цьому очільник Кремля розповів про передачу білоруським військовим ракетного комплексу Іскандер, який може нести ядерну зброю.
 
25 травня міністри оборони Росії та Білорусі підписали документи про розміщення тактичної ядерної зброї на білоруській території. Того ж дня Лукашенко заявив, що ядерну зброю РФ уже почали переміщувати до Білорусі. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *