Орбан пояснив, чому він проти України в ЄС

Орбан пояснив, чому він проти України в ЄС

Фото: Getty Images
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан

За словами Орбана, ніколи раніше не було в історії Європи, щоб країна, яка перебуває у стані війни, хотіла бути включеною до складу Євросоюзу.

Якщо Україна стане членом Європейського союзу, то вся центральноєвропейська допомога від блоку дістанеться Києву. Про це у середу, 20 грудня, заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє Index.

“Безперечно те, що у разі вступу України вся допомога, яка досі надавалася країнам Центральної Європи, включаючи Угорщину, буде передана їм”, – додав Орбан.

При цьому Орбан заявив, що поки не зрозуміло, чи приєднається Україна до ЄС разом з територіями, які зараз перебувають під російським контролем. Варто зазначити, такий варіант зараз не розглядається ні ЄС, ні Києвом.

Хоча Угорщина утрималася під час голосування щодо переговорів про членство України в ЄС, що дало можливість їх розпочати, прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що, як і раніше, виступає проти цього рішення і готовий накласти вето на вступ України на пізнішому етапі процесу.

Також Угорщина наклала вето на “мегапакет”, який включав допомогу Україні, видатки на міграційні програми, фінансування Фонду солідарності ЄС та оборони. До розгляду цього документа повернуться на початку 2024 року.

Пізніше Орбан назвав умову для розблокування 50 млрд євро для України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *