В Білому домі сказали, коли Росія посилить наступ

В Білому домі сказали, коли Росія посилить наступ

Фото: wikipedia.org
Координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі

Україна має якнайшвидше отримати додаткову військову допомогу від Штатів для боротьби з вторгненням Росії.

Армія Росії може піти у наступ на сході України. Зокрема, окупанти можуть розпочати інтенсивні бої в районі Авдіївки, щойно промерзне ґрунт. Про це у середу, 20 грудня, сказав координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, пише Укрінформ.

Він вказав, що російські війська, ймовірно, чекають кінця січня-початку лютого, щоб посилити наступ. 

“Ми бачимо, що росіяни мали і мають плани провести наступ, зокрема, на сході, в районі Авдіївки. Є всі підстави вважати, що коли земля промерзне, наприкінці січня та в лютому, військам РФ буде легше просуватися”, – сказав Кірбі.

Представник Білого дому зазначив, що Україна має якнайшвидше отримати додаткову військову допомогу від Штатів для боротьби з вторгненням Росії. Для цього Конгресу потрібно скоріше схвалити запит президента Джо Байдена на додаткове фінансування, що включає допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню.

Кірбі вказав, що час “не на нашому боці”, адже Росія не припиняє обстріли критичної інфраструктури українських міст, чим перетворює зимовий холод на зброю.

Нагадаємо, у Сенаті США заявили, що питання подальшого надання Сполученими Штатами Америки допомоги Україні буде вирішуватися вже наступного року.

Білий дім закликав Конгрес США не зволікати з ухваленням рішення щодо нової допомоги Україні. Там підкреслили, що перемога Путіна означатиме загрозу усьому світовому порядку. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *