Київстар скасовує плату за тарифом після хакерської атаки

Київстар завершив відновлення роботи базових сервісів після безпрецедентної для галузі хакерської атаки, оголосив про бонуси для абонентів та додаткову допомогу ЗСУ.

Як заявили у Київстарі, такоператор хоче “висловити подяку своїм абонентам за їх підтримку та довіру”.

“Ми вдячні всім нашим клієнтам, партнерам, державним органам, а особливо СБУ, за те, що в такій критичній ситуації продовжували підтримувати та вірити в нас”, — заявив президент Київстару Олександр Комаров.

Так,компанія скасовує наступну плату за тариф для всіх своїх користувачів. У абонентів передплати, контракту та “Домашній Інтернет контракт” не буде списано планову плату за пакет послуг у період із 22 грудня до 21 січня. Користувачі сервісу “Домашній Інтернет” від Київстару та “ВСЕ РАЗОМ” отримають свої пакети послуг на весь січень без абонплати — з 1 до 31 числа місяця. Для корпоративних клієнтів Київстар буде надана знижка 100% на плату за тариф із використанням послуг мобільного зв’язку, фіксованого інтернету, передачі даних та телефонії з 1 до 31 січня.

Окрім того, Київстар виділяє для ЗСУ донат у сумі 100 000 000 грн: “Ми бачили багато пропозицій перенаправити персональні компенсації клієнтів на допомогу ЗСУ. Ми вирішили не обирати — компенсації чи донат. Тому, окрім скасування плати за тариф, Київстар виділяє 100 млн грн на допомогу ЗСУ”, — прокоментував Олександр Комаров.

Про призначення донату Київстар повідомить згодом.

Станом на 22 грудня Київстар відновив надання всіх базових сервісів своїм клієнтам.

Для корпоративних клієнтів мобільного та фіксованого зв’язку оператор також скасовує плату за тариф з 1 до 31 січня та запропонує спеціальні умови на інші послуги. На своєму сайті Київстар оприлюднив докладні умови щодо пропозиції для клієнтів B2C та корпоративних клієнтів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *