Росія погрожує Фінляндії – Путін наказав перекинути війська до кордону

Російський диктатор Володимир Путін, який на “прямій лінії” проговорився про втрати росіян, заявив, що у Фінляндії після вступу до НАТО можуть виникнути проблеми. Він анонсував створення Ленінградського військового округу та що буде концентрувати там військові підрозділи.

Про це він повідомив в інтерв’ю російському пропагандисту Павлу Зарубіну для телеканалу “Россия 1″ .

Читайте також: Під акомпанемент “Кинджалів”: навіщо Путін влаштував масовану атаку під час “прямої лінії”

“Проблем не було. Тепер будуть. Тому що ми тепер створюватимемо Ленінградський військовий округ і концентруватимемо там певні військові підрозділи. Навіщо їм це треба, нісенітниця якась просто”, – зазначив Путін.

Водночас кремлівський диктатор запевнив, що всі суперечки з Фінляндією були вирішені ще в середині 20 століття. Він також заявив, що Москва не має інтересу у військовому протистоянні з країнами НАТО.

“Взяли затягли до НАТО Фінляндію. У нас що були з Фінляндією якісь суперечки? Усі суперечки, у тому числі територіального характеру в середині 20-го століття давно вирішені”, – зазначив Путін.

Фінляндія є членом Північноатлантичного Альянсу з 4 квітня 2023 року, подавши заявку після повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Нагадаємо, російські загарбники скаржаться на браковані артилерійські снаряди виробництва Північної Кореї, які в авральному порядку надходять до підрозділів окупантів.

  • Вас може зацікавити:

Путін знайшов ще один привід для виправдання вторгнення в Україну: головні тези прес-конференції

Чи буде новий наступ РФ, яким хвалився Путін: астролог назвав дві головні події весни 2024 року

Росія похвалилася новим дроном “Одуванчик”: як він виглядає і на що здатний

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *