Німеччина замовила 68 тисяч снарядів для України

Німеччина замовила 68 тисяч снарядів для України

Фото: bmvg.de
Україні потрібні мільйони снарядів

Французька оборонна компанія поставить 68 тисяч фугасних снарядів ЗСУ на суму 278 млн євро.

Німеччина поставить Україні додаткові 155-міліметрові снаряди. Про це напередодні повідомив бюджетний комітет Бундестагу, який схвалив відповідну рамкову угоду.

Вказано, що французька оборонна компанія поставить 68 тисяч фугасних снарядів ЗСУ на суму 278 млн євро.

“Боєприпасами калібру 155 міліметрів стріляють, наприклад, із самохідної гаубиці Panzerhaubitze 2000. Німеччина поставила Україні 14 самохідних гаубиць, які добре зарекомендували себе у боях. Крім того, українські екіпажі проходять навчання у Німеччині”, – йдеться у повідомленні.

Рамкова угода з французьким виробником передбачає можливість виробництва та постачання до 350 тисяч снарядів. Інші країни також можуть взяти участь у проекті, оскільки він є частиною ініціативи ЄС щодо прискорення постачання, закупівлі та виробництва боєприпасів для України. Йдеться також про збільшення виробництва боєприпасів у Європі у довгостроковій перспективі, щоб держави-члени ЄС могли поповнити свої запаси боєприпасів.

Нагадаємо, до кінця 2023 року Україна отримає 500 тисяч снарядів від Європи. При цьому європейці визнають, що з постачанням обіцяного 1 млн боєприпасів буде “невелика затримка”.

Також повідомлялося, що Україна вироблятиме снаряди 155 мм у співпраці з компаніями США.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *