ЄС збільшив фінансування фонду зброї Україні – ЗМІ

ЄС збільшив фінансування фонду зброї Україні - ЗМІ

Фото: Unsplash
Лідери Євросоюзу підтримали збільшення фінансування фонду на зброю для України

Єврорада наголошує на терміновій потребі прискорити постачання ракет і боєприпасів, і зокрема в межах ініціативи з передачі Україні одного мільйона снарядів.

Голови держав і урядів країн-членів Європейського Союзу підтримали збільшення фінансування Європейського фонду миру, з якого кошти виділяють на закупівлю зброї для України аби вона могла протистояти агресору. Про це у четвер, 14 грудня, йдеться у висновках Європейської Ради, схвалених під час саміту.

“Європейський Союз і його країни-члени продовжать задовольняти нагальні військові і оборонні потреби України. Особливо, Європейська Рада наполягає на важливості своєчасної, передбачуваної і стійкої військової підтримки для України, зокрема, через Європейський фонд миру і Місію ЄС військової допомоги на підтримку України, а також через пряму двосторонню підтримку країн-членів”, – сказано у документі. 

У цьому зв’язку Єврорада наголошує на терміновій потребі прискорити постачання ракет і боєприпасів, і зокрема в межах ініціативи з передачі Україні одного мільйона снарядів, а також  забезпечити Україну більшою кількістю систем протиповітряної оборони.

“Європейська Рада запрошує Європейську Комісію інтенсифікувати роботу над реформою Європейського фонду миру і у подальшому збільшити його фінансування, спираючись на пропозицію Верховного представника ЄС Жозепа Борреля”, – наголошується в документі.

Німеччина передала Україні потужний пакет військової допомоги, до якого увійшов зенітно-ракетний комплекс Patriot. 

Байден: США не відмовляться від підтримки України

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *