Зеленський виступив онлайн на саміті ЄС – що сказав президент України

Президент України Володимир Зеленський закликав саміт лідерів Європейського союзу розпочати переговори з його країною щодо членства і зробив важливий месидж.

Про це повідомило видання “The Guardian”.

Читайте також: Засідання історичного саміту ЄС для України: онлайн-трансляція з Брюсселю

Президент, звертаючись до учасників саміту попередив, що Європа не зрозуміє, якщо зустріч закінчиться “задоволеною усмішкою” Володимира Путіна.

“Я прошу вас сьогодні про одне – не зраджуйте народ та його віру в Європу”, – сказав він, звертаючись до лідерів по відеозв’язку.

Крім цього, лідер України нагадав і про те, що Україна виконала умови ЄС щодо реформ, щоб отримати дозвіл на переговори щодо членства.

“Десять років тому в Україні люди піднялися під прапорами Європейського Союзу. Для них це був символ правди і він повинен залишатися таким”, – зазначив Зеленський.

Відзначимо, що серед лідерів 27 країн-членів ЄС лише угорський прем’єр Віктор Орбан висловився проти того, щоб дати Україні зелене світло на переговори щодо вступу до ЄС. Оскільки подібні рішення потребують одностайності, ЄС не зможе дати Україні добро без схвалення Орбану.

Раніше ми писали про те, що Орбан зробив антиукраїнську заяву щодо членства в ЄС.

  • Вас також може зацікавити:

Саміт невизна­ченості: Брюссель бачить Київ у ЄС, але є нюанси

Аргентинське танго: навіщо Зеленський літав у Буенос-Айрес

Орбан лобіює у США припинення допомоги Україні: деталі скандалу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *