Американський винищувач F-16 впав у Жовте море поблизу Південної Кореї

Американський винищувач F-16 впав у Жовте море поблизу Південної Кореї

Фото: US Air Force
Поблизу Південної Кореї впав американський винищувач F-16

Командир 8-го винищувального крила США подякував союзникам із Південної Кореї за надання допомоги пілоту винищувача.

Під час тренувального польоту 11 грудня американський винищувач F-16 впав у Жовте море біля Південної Кореї. Пілот літака катапультувався. Про це повідомляє Kyodo.

За даними 8-го винищувального крила ВПС США, літак покинув авіабазу у місті Кунсан, що знаходиться на південь від Сеула, і зазнав “аварійної ситуації під час польоту” приблизно о 8:43 за місцевим часом, перш ніж упасти в море.

Зазначається, що пілот при свідомості і перебуває у стабільному стані, його повертають на авіабазу. Жодні додаткові подробиці щодо його стану або інформації про його ім’я розголошуватись не будуть.

Командир 8-го винищувального крила, полковник Метью К. Гетке, подякував союзникам із Південної Кореї за надання допомоги пілоту винищувача.

Нагадаємо, американський військовий конвертоплан V-22 Osprey із вісьмома людьми на борту впав у океан біля японського острова Якусіма.

Раніше на Гаваях військовий літак США впав на мілководдя затоки. На його борту перебувало дев’ятеро людей й усі вони дісталися до берега неушкодженими.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *