Візит Зеленського в США – президент України зустрівся з сенаторами – деталі

Президент Володимир Зеленський завершив закриту зустріч з американськими сенаторами. Президент намагався розвіяти їхнє занепокоєння щодо ситуації з корупцією в Україні.

Про це Володимир Зеленський написав у Telegram.

Читайте також: “Путін має програти”: головні тези виступу Зеленського в Університеті оборони США

Дружня, відверта зустріч у Сенаті США, яка є важливим підтвердженням підтримки України у боротьбі за незалежність, свободу та демократію“, – написав Зеленський.

Він розповів сенаторам про актуальну безпеку та економічну ситуацію в Україні, важливість збереження життєво необхідної американської підтримки. Відповів на запитання.

Дякую лідеру Демократичної партії у Сенаті Чаку Шумеру та лідеру Республіканської партії у Сенаті Мітчу Макконнеллу за консолідацію двопартійної підтримки нашої держави та людей“, – зазначив президент.

ЗМІ повідомляють, що США сьогодні можуть виділити Україні допомогу у 200 мільйонів доларів.

Також повідомляється, що Американський сенатор-демократ Кріс Мерфі заявив, що Сенат може виділити допомогу Україні та вирішити дискусійне питання безпеки кордонів США до Різдва. Це можливо, якщо Конгрес відкладе зимові “канікули”, до яких залишається три дні, щоб продовжити роботу над угодою.

Раніше “Апостроф” повідомляв, що Сполучені Штати Америки можуть оголосити про надання чергового пакету військової допомоги Україні вже до кінця грудня.

  • Вас також може зацікавити:

Конгрес готовий допомагати Україні, але є одне “але”: Байдену висунули ультиматум

Компромісу не буде: Зеленський відповів “миротворцям” з приводу війни з Росією

Орбан лобіює у США припинення допомоги Україні: деталі скандалу

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *