У Польщі сказали, коли РФ може напасти на НАТО

У Польщі сказали, коли РФ може напасти на НАТО

Фото: Міноборони РФ
Російська військова промисловість працює в три зміни і може відбудувати свій потенціал в найближчі три роки

Росії знадобиться декілька років після припинення війни в Україні, щоб перенаправити своє нинішнє виробництво на відновлення Збройних сил і відновити свою армію до рівня, коли вона зможе напасти на НАТО.

У країн на східному фланзі НАТО є всього три роки для підготовки до нападу Росії. Про це у суботу, 2 грудня, пише NV з посиланням на главу Бюро національної безпеки Польщі Яцека Северу. 

Він зауважив, що ймовірною таку ситуацію вважають і в Німеччині і в США. Проте їхні фахівці зауважують, що це може статися за п’ять чи дев’ять років. На думку військових експертів, цього терміну буде достатньо Москві аби підготувати наступ. 

Севера ж вважає, що напад з боку РФ може статися швидше. За його словами, російська військова промисловість працює в три зміни і може відновити свій потенціал в найближчі три роки.

“Якщо ми хочемо уникнути війни, країни НАТО на східному фланзі повинні прийняти коротший, трирічний часовий горизонт, щоб підготуватися до конфронтації. Це час, коли на східному фланзі повинен бути створений потенціал, який би був чітким сигналом для стримування від агресії”, – заявив глава Бюро національної безпеки Польщі.

Росія нині являє собою найбільш значну і безпосередню загрозу європейській безпеці та союзникам по НАТО. Про це заявив президент Чехії Петр Павел. Він вважає, що Москва може спробувати захопити європейські країни. 

Відносини Росії і НАТО не відновлять стосунки в осяжній перспективі. Більше того, між ними можливий військовий конфлікт. Про це сказав заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *