РФ вигнали з ради Міжнародної морської організації

РФ вигнали з ради Міжнародної морської організації

Фото: IMO
Міжнародна морська організація переобрала новий склад ради

Ніхто не завдав більшої шкоди вільному судноплавству за останні десятиліття, ніж Росія, зазначив Володимир Зеленський.

Країна-агресор Росія не була переобрана до ради Міжнародної морської організації (ММО) на 2024-2025 роки. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Twitter в п’ятницю, 1 грудня.

“Щойно асамблея Міжнародної морської організації обрала новий склад ради ММО на 2024–2025 роки. Без Росії”, – написав він.

На його думку, “це справедливе рішення, адже ніхто не завдав більшої шкоди вільному судноплавству за останні десятиліття, ніж Росія”.

Зеленський подякував членам ММО за цей відповідальний крок.

У свою чергу ММО повідомляє, що членами Ради на 2024-2025 роки у категорії (a) були обрані: Китай, Греція, Італія, Японія, Ліберія, Норвегія, Панама, Південна Корея, Велика Британія і США.


Міжнародна морська організація (англ. International Maritime Organization, IMO) – це спеціалізована установа ООН. Її діяльність спрямована на скасування дискримінаційних дій, що зачіпають міжнародне торговельне судноплавство, а також прийняття норм (стандартів) по забезпеченню безпеки на морі і запобіганню забруднення з суден довкілля, в першу чергу, морського.

Нагадаємо, у листопаді Росія провалила троє виборів до міжнародних органів. Це сталося вперше в історії. За словами Зеленського, це свідчення того, що роль РФ у міжнародних відносинах падає.

Лавров на засіданні ОБСЄ нагрубив журналістці Deutsche Welle

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *