Сіярто збрехав про кількість біженців з України в Угорщині

Сіярто збрехав про кількість біженців з України в Угорщині

Фото: Getty Images
Петер Сіярто збрехав про українських біженців в Угорщині

Станом на 10 листопада в Угорщині знаходилося 33060 українських біженців. Петер Сіярто “збільшив” їхню кількість у 30 разів.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто відверто збрехав про кількість українських біженців, які зараз знаходяться у його країні. Про це свідчить його інтерв’ю американському телеканалу CNBC, оприлюднене у середу, 29 листопада.

За словами Сіярто, Угорщина підтримує Україну і начебто проводить “найбільшу гуманітарну операцію в історії”.

“Ми прийняли понад 1 млн біженців з України. Ми добре піклуємося про них. Вони мають рівний з угорцями доступ до освіти, закладів охорони здоров’я. Ми стимулюємо роботодавців брати їх на роботу”, – сказав Сіярто.

Зазначимо, що за даними Євростату станом на 10 листопада в Угорщині знаходилося 33060 українських біженців. Тобто Петер Сіярто “збільшив” їхню кількість у 30 разів.

Також угорський міністр в черговий раз запевнив, що його країна ніколи не буде постачати зброю Україні.

“Ми віримо, що замість зброї в цей регіон має бути принесений мир. І чим більше буде доставлено зброї, тим довше триватиме війна. Зараз, чим довше триватиме війна, тим більше людей гине”, – сказав він.

Як відомо, Угорщина займає відверто проросійську позицію і неодноразово своїми діями шкодила Україні. Прем’єр-міністр Віктор Орбан погрожував заблокувати всю допомогу Євросоюзу для України, а також подальший рух нашої країни до блоку, якщо лідери ЄС не погодяться переглянути всю свою стратегію підтримки Києва.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *