Німецькі митники блокують польські авто на кордоні – соцмережі

Німецькі митники блокують польські авто на кордоні - соцмережі

Фото: Скриншот відео
Німеччина заблокувала кордон із Польщею

Польські фури знаходяться на боці Німеччини на трасі Берлін – Дрезден – Вроцлав. Кожен польський автомобіль німці “ретельно перевіряють”.

Митні служби ФРН почали блокувати польські фури та легкові автомобілі на кордоні Німеччини та Польщі. Транспортні засоби вишикувалися в довгу чергу. Соцмережі публікують відео.

Офіційних повідомлень від німецької чи польської влади щодо цього поки що не надходило.

За словами українського перевізника Сергія Владі, польські фури знаходяться на боці Німеччини на трасі Берлін – Дрезден – Вроцлав.

“Німецький ZOLL (Bundeszollverwaltung, митна служба ФРН. – Ред.) гальмує усі польські фури та легкові авто. Нас навіть не зупиняли”, – зазначив він.

Як повідомив український журналіст Віталій Глагола, кожен польський автомобіль німці “ретельно перевіряють”.

Нагадаємо, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк перевізників Польщі. Вони вимагають скасувати транспортний безвіз для України. За кілька днів зібралися черги на десятки кілометрів. Станом на 24 листопада, на кордоні з Польщею заблокованими є чотири пункти пропуску

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *