Ізраїль і ХАМАС можуть продовжити перемир’я – ЗМІ

Ізраїль і ХАМАС можуть продовжити перемир я - ЗМІ

Фото: Menahem Kahana/AFP/Getty Images
Ізраїль і ХАМАС можуть продовжити тимчасове припинення вогню в Газі, щоб дозволити звільнити більше заручників і полонених

Ізраїль і ХАМАС почали перемир’я, частиною якого стала домовленість про обмін утримуваними особами.

Ізраїль і ХАМАС можуть продовжити перемир’я аби звільнити більше заручників. Про це у неділю, 26 листопада, пише Bloomberg.

“Чотириденна пауза у військових діях між Ізраїлем і ХАМАС, яка була досягнута за посередництва Катару і почалася в п’ятницю 24 листопада передбачала, що палестинські бойовики звільнять 50 заручників в обмін на 150 утримуваних Ізраїлем. Також Ізраїль погодився припинити вогонь за кожен день, коли ХАМАС звільнятиме ще 10 полонених. Всього наразі звільнено вже 58 заручників і 117 палестинських в’язнів. ХАМАС планує звільнити ще 11 ізраїльтян у понеділок 27 листопада”, – повідомляє видання. 

Зазначається, що ввечері 26 листопада ХАМАС оприлюднив заяву в якій говориться, що він прагне “продовжити перемир’я після закінчення чотириденного періоду”.

Речник Армії оборони Ізраїлю Даніель Хагарі заявив, що наступ армії Ізраїлю буде продовжено, але він сподівається, що “ми зможемо повернути додому якомога більше заручників, перш ніж це станеться”.

Відомо, що у п’ятницю була звільнена перша група з 13 громадян Ізраїлю, 10 громадян Таїланду і 1 громадянина Філіппін. Ізраїль відпустив 39 палестинців.

У суботу відбувся другий обмін. На волі опинилися 13 ізраїльтян і чотири тайці. У неділю ХАМАС відпустив ще 14 ізраїльтян і трьох громадян Таїланду. Також був звільнений один громадянин Росії.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху вперше від початку війни відвідав війська на півночі Сектора Газа.

У суботу, 25 листопада, з полону ХАМАС було звільнено 9-річну Емілі, батько якої вважав її вбитою

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *