Фінська компанія випустила тампони для чоловіків

Фінська компанія випустила тампони для чоловіків

Фото: formenstruation.com
Тампони випустили у темно-синій коробці з простим дизайном

Як заявив виробник, місячні є у трансгендерних чоловіків і небінарних осіб, тому було прийняте рішення про випуск таких гігієнічних засобів.

Фінська компанія Vuokkoset, яка виготовляє гігієнічні засоби, випустила “тампони для чоловіків”. Про це говориться на сайті компанії.

“Чоловічі тампони” випустили у темно-синій коробці з простим дизайном. Така продукція має допомогти чоловікам трансгендерам “зменшити гендерну дисфорію у трансгендерній спільноті”.

“У трансгендерних чоловіків і небінарних осіб також можуть бути місячні. Щоб зламати це застаріле переконання, Vuokkoset запускає Tampon for Men на Тижні трансгендерної обізнаності. Для трансгендерних чоловіків біль під час менструації – це не просто фізичний біль. Це щомісячне нагадування про те, що стать, визначена їм при народженні, не відповідає тому, ким вони є насправді”, – зазначили у компанії.

Нагадаємо, трансгендерна жінка вперше в історії виграла конкурс Міс Нідерланди. Вона стала другою трансгендерною моделлю, яка коли-небудь брала участь у конкурсі Міс Всесвіт. У 2018 році за титул боролася Анхела Понсе з Іспанії.

В Іспанії і Шотландії спростили зміну статі в документах

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *