Війна в Європі – коли Росія може атакувати НАТО – прогноз

Росія може розпочати війну проти НАТО, якщо повномасштабний конфлікт в Україні буде заморожений.

Відповідне дослідження підготував аналітичний центр “Німецьке суспільство зовнішньої політики”, посилаючись на інформацію від джерел у військових колах та розвідці Німеччини.

Аналітики не виключають, що якщо війна в Україні перейде у заморожену фазу, Росія намагатиметься відновити свій військовий потенціал.

Читайте також: Ми допомагаємо Україні, щоб не воювали американські солдати: Байден виступив з новим зверненням

Вже за 6-10 років Кремль може відновити свій потенціал, аби розпочати військову агресію проти країни-члена НАТО. Впродовж вказаного періоду, за словами аналітиків, керівництво Альянсу має дати своїм збройним силам можливість стримувати та боротися проти Росії. Лише у такому випадку, як йдеться у документі, НАТО зможе знизити ризик виникнення нової війни в Європі.

Експерти не виключають, що наступною жертвою Кремля можуть стати країни Балтії.

Час, необхідний Росії для відновлення своїх збройних сил, визначає потребу НАТО у швидкості. Альянс має бути спроможний відбити напад рф за шість років. Більше тривалі терміни вже збільшують ризик війни”, – додали експерти у своєму звіті.

Аналітики не виключать новий напад Росії, оскільки Кремль може вирішити, що для нього це буде вигідною операцію. Головне питання – НАТО має зрозуміти, що Альянсу доведеться воювати самостійно проти країни-агресора й питання у тому, коли саме.

Раніше ми розповідали, коли Конгрес США може прийняти новий пакет допомоги.

Вас може зацікавити:

План Б: що готує ЄС на випадок блокування Угорщиною допомоги Україні

Використано майже всі кошти, виділені для України: США озвучили залишки

Байден і Сі зустрінуться в США: стала відома дата перемовин

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *