ЦАГАЛ увійшов на територію найбільшої лікарні Гази

ЦАГАЛ увійшов на територію найбільшої лікарні Гази

Фото: Getty Images
Один із лікарів Аш-Шифи повідомив CNN, що ізраїльські військові за півгодини до початку попередили співробітників лікарні про проведення операції

Представник Армії оборони Ізраїлю заявив, що військовослужбовці ЦАГАЛ “точно знають”, що шукають на території лікарні.

Ізраїльські військовослужбовці (ЦАГАЛ) увійшли на територію найбільшої в секторі Гази лікарні Аш-Шифа. Про це заявила прес-служба Армії оборони Ізраїлю в середу, 15 листопада.

У повідомленні зазначаєиться, що там проводиться “точна та цілеспрямована” операція, мета якої – “перемогти ХАМАС і, можливо, врятувати заручників”.

Представник Армії оборони Ізраїлю, який побажав зберегти анонімність, заявив, що військовослужбовці ЦАГАЛ “точно знають”, що шукають на території лікарні.

Раніше ізраїльські військовослужбовці виклали відео, на якому показано укриття ХАМАС під дитячою лікарнею Рантісі в Газі. В Армії оборони Ізраїлю заявили, що в підземних приміщеннях, ймовірно, утримували заручників.

Один із лікарів Аш-Шифи повідомив CNN, що ізраїльські військові за півгодини до початку попередили співробітників лікарні про проведення операції і порадили не підходити до вікон та не виходити на балкони.

Нагадаємо, палестинське радикальне угруповання ХАМАС остаточно втратило контроль над містом Газа. Як наголосив міністр оборони Ізраїлю, ЦАХАЛ просувається “відповідно до планів”.

Раніше армія оборони Ізраїлю заявила, що в результаті авіаударів по Сектору Газа за останню добу було знищено кількох командирів ХАМАС. Серед високопоставлених офіцерів – Якуб Ашур, командувач протитанковою керованою ракетною установкою ХАМАСу в бригаді Хан-Юніс.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *