ТРЦ Respublika Park концертом відсвяткував два роки з дня відкриття

Навіть під час війни в ТРЦ відбувається справжній марафон нових відкриттів

ТРЦ Respublika Park відсвяткував два роки з дня свого офіційного відкриття. За цей період ТРЦ став центром культурних та благодійних подій. Це сучасний комплекс, що об’єднує понад 250 магазинів світових та локальних брендів, кінотеатр, ресторани, парк розваг, аеродинамічну трубу і зелений простір для відпочинку та майданчики для організації заходів.

“Понад півтора роки в умовах повномасштабної війни ТРЦ Respublika Park продовжує успішну діяльність завдяки командній роботі, вірі в Україну та потужній підтримці інвесторів. Разом з нашими партнерами-орендарями ми працюємо та допомагаємо задля Перемоги! В ТРЦ Respublika Park команда здійснила справжній марафон нових відкриттів, включаючи міжнародні та українські бренди, запуск аеродинамічної труби з латвійськими партнерами, відновлення роботи міжнародних брендів, відкриття флагманського магазину HalfPrice та повернення H&M, і ми не зупиняємось, наш марафон продовжується”, – зазначає генеральний директор ТРЦ Respublika Park Юлія Щаслива.

У день святкування другої річниці, 12 листопада, до Respublika Park завітала 124 351 людина, що свідчить про популярність ТРЦ серед відвідувачів.

Одним із найяскравіших моментів свята став благодійний концерт за участі Тіни Кароль. Її вокал та хіти перетворили захід у феєрію.

Святкова програма від телеканалу М1 та телемарафони з ведучими Андрієм Чорноволем та Лєрою Товстолєс стали особливими враженнями на заході. Виступи українських артистів Chico&Qatoshi, Positiff, М’ЯТА, Diana Gloster, гурт Sestra, Foresight Dance Theatre та СHEEV, зробили концерт незабутнім.

“Ці два роки були для нас неймовірні. Неймовірно результативні, неймовірно обнадійливі, неймовірно складні. Ми безмежно вдячні нашим орендарям, адже без них, без їхньої віри в наш ТРЦ, ми б не досягли таких результатів. Наша команда підписала понад 11 тис. кв. метрів, провела понад 50 івентів. Гордість за суперпрофесійну команду, гордість за незламні бізнеси, гордість за Україну – це відчуття, які не полишають кожного дня. Але попереду ще багато роботи, ми не зупиняємося… Вдячні нашим Збройним Силам — завдяки їхній мужності, силі, витривалості ми змогли подарувати кожному, хто завітав до нас – справжні щирі емоції”, – говорить Олена Яценко, директор з оренди ТРЦ Respublika Park.

З нагоди річниці ТРЦ Respublika Park з БФ “Таблеточки” розпочали збір на лікування онкохворих дітей. Відвідувачі та партнери приєдналися до ініціативи, зробивши внески. Збір триватиме до 30 листопада, є можливість приєднатися за посиланням.

Respublika Park – супер-регіональний ТРЦ, відкритий у листопаді 2021 в Києві, площею 300 000 кв.м. Власником ТРЦ є австрійська компанія Trafin Consulting und Entwicklungs GmbH, яка була створена у Відні в 2013 та спеціалізується на сфері нерухомості. Акціонер Республіка Парк працює на ринках нерухомості в Центральній та Східній Європі. Trafin здійснює інвестиції в торгові, готельні та житлові комплекси у багатьох країнах та є вагомим учасником інвестиційного сектору української економіки як акціонер ТРЦ Respublika Park.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *