Норвегія профінансує гуманітарну допомогу Україні

Норвегія профінансує гуманітарну допомогу Україні

Фото: Getty Images
Реєстрація українських біженців у Норвегії

Гроші підуть через багаторічну програму з підтримки України Nansen на гуманітарну підтримку для українців.

Уряд Норвегії виділив 1 млрд крон (84 млн євро) на гуманітарну підтримку України через норвезькі профільні організації. Про це повідомляється на сайті норвезького уряду у понеділок, 13 листопада.

Гроші підуть через багаторічну програму з підтримки України Nansen на гуманітарну підтримку для українців через діяльність норвезького Червоного Хреста, Ради у справах біженців та її проєкт NORCAP, Norwegian Church Aid, Norwegian People’s Aid, Caritas Norway, Save the Children.

Допомога, серед іншого, буде спрямована на забезпечення тих, хто втратив житло: на прихисток для них, їжу, воду та санітарні умови. Гроші також підуть на освіту, охорону здоров’я та психосоціальну підтримку, а також на захист цивільного населення. Норвегія також активізує зусилля з розмінування, – йдеться у повідомленні.

З початку повномасштабної війни Норвегія виділила на гуманітарну підтримку України та українських біженців у сусідніх країнах понад 4,5 млрд крон (майже 380 млн євро).

Раніше стало відомо, що різко зросла кількість українців, які шукають захисту в Норвегії. До країни щотижня прибуває до тисячі громадян України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *