Артур Білан – спортсмен-рибалка не повернувся в Україну після змагань в Італії – фото

Професійний рибалка Артур Білан втік після змагань з вуличної риболовлі під час виступу на турнірі в Італії – він розуміє, що кар’єра спортсмена в Україні для нього завершена, проте він не хоче потрапити на “утилізацію”.

Про це повідомив його партнер зі збірної України Данило Лясов на своїй Facebook-сторінці.

Він опублікував повідомлення від Артура, де він пояснює причини свого вчинку. Так, спортсмен вирішив залишитися у Європі, оскільки давно не бачив свого брата і можливості побачитися з ним наразі немає.

Читайте також: На пари можна не ходити: як чоловіки ховаються від армії в університетах

“Ми хочемо жити! Тим більше ми з братом не бачимося і можемо не побачитися! Це важко! Тож я, звичайно, розумію, що моя кар’єра в Україні закінчена. Але це моє життя і мені в ньому жити, і я сам собі суддя!” — написав він.

Окрім цього, на “сімейній нараді” було прийнято рішення, що так для всіх буде краще – у чоловіка уже було дві повістки і можливості “вирішити питання” немає.

“Дружина не хоче жити у постійному стресі і в нас маленька дитина, якій треба піти до садка та школи, і не чути вибухів. І звичайно дружина не хоче, щоб я потрапив на війну чи утилізацію”, – наголосив Артур Білан.

Раніше ми писали, чи законно виписувати повістку водію на місці.

Вас може зацікавити:

Чи мають право працівники ТЦК заходити на приватну територію: українцям дали пояснення

Відстрочка від мобілізації: шість причин, з яких її анулюють

Не вірте маніпуляціям: що треба знати про мобілізацію з 1 листопада

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *