Польський уряд не домовився з перевізниками

Польський уряд не домовився з перевізниками

Фото: Getty Images
Польські перевізники продовжують страйк

Перевізники налаштовані продовжити блокувати рух товарів через кордон з Україною, зустріч представників уряду з мітингарями не дала результатів.

Сьогоднішня зустріч представників польських перевізників, які перекрили кордон з Україною для руху товарів, з представниками уряду Польщі закінчилася без домовленості. Про це сьогодні, повідомляє RMF24.

Повідомляється, що перевізники налаштовані продовжити блокувати рух товарів через кордон з Україною. Один з представників акції протесту заявив, що вони “не почули ніяких пропозицій, пов’язаних зі своїми вимогами”, тоді як ще один висловив сподівання, що зустріч стане поштовхом до того, що ці вимоги виконають.

Державний секретар Рафал Вебер сказав, що польський уряд не може на вимогу перевізників відновити вимогу дозволів для українських перевізників, тому що це рішення на рівні Брюсселя, і що Варшава намагається об’єднати довкола себе інші країни для лобіювання цього питання.

Державний секретар додав, що говоритиме з Києвом щодо відновлення порожніх смуг на пунктах пропуску для вантажівок, які повертаються до Польщі, і про електронну чергу.

Нагадаємо, Кореспондент.net детально написав про те, в чому суть нового скандалу між Україною та Польщею, і чого саме вимагають польські перевізники.

На кордоні заблоковано 20 тисяч одиниць транспорту

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *