Допомога Ізраїлю без України: у Байдена натякнули на вето

Допомога Ізраїлю без України: у Байдена натякнули на вето

Фото: Getty Images
Представник Білого дому Джон Кірбі

У Білому домі заявили, що чітко дали зрозуміти, наскільки допомога Києву є важливою для нацбезпеки США.

Президент США Джо Байден може накласти вето на законопроєкт про допомогу Ізраїлю окремо від України. Таку можливість не виключив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі. Про це чиновник сказав, відповідаючи на питання під час брифінгу у вівторок, 31 жовтня.

Представник Білого дому ухилився від прямої відповіді на питання, чи готовий Байден застосувати вето, якщо Конгрес проголосує за власний бюджетний законопроєкт, у якому не будуть передбачені витрати для України.

“Я думаю, що ми дуже чітко дали зрозуміти, наскільки глибоке занепокоєння викликає законопроєкт республіканців у Палаті представників і наскільки він не відповідає нашим потребам у національній безпеці”, – сказав Кірбі.

Він також зазначив, що Байден, як верховний головнокомандувач, ніколи не зробить нічого, що не відповідає ключовим потребам національної безпеки США.

Як повідомлялося, адміністрація Джо Байдена попросила у Конгресу схвалити 106 млрд доларів на підтримку України, Ізраїлю та для іншої іноземної допомоги, сподіваючись, що така пакетна угода допоможе затвердити всю суму.

Водночас у Конгресі хочуть проголосували окремо за такі ініціативи.

Битва за кеш. Фінанси для України від США зависли?

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *