Динамо Шахтар – де дивитись онлайн

У центральному матчі 13 туру чемпіонату України київське “Динамо” приймає донецький “Шахтар”.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію із Києва. Початок матчу – 17:00. Також на нашому сайті дивіться пряму відео трансляцію матчу.

На подив багатьох, команди не входять до лідируючої трійки чемпіонату. “Шахтар” зараз на четвертому місці з відставанням від “Кривбасу” у 5 очок. А “Динамо” взагалі на сьомому місці, відстаючи від лідера на 10 очок.

Напередодні “гірники” змінили тренера. Боснієць Маріно Пушич очолив команду напередодні лігочемпіонівського матчу з “Барселоною”, в якому “Шахтар” був близьким до сенсації.

Минулого сезону “Шахтар” виграв домашній матч (3:1), а у другому колі була нічия (1:1).

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. 13 тур

Київ. Стадіон “Динамо” імені Валерія Лобановського
Головний арбітр: Ярослав Козик (Мукачево)

ДИНАМО – ШАХТАР

_______________________________________________________________

11:52. а от результати першої команди, м’яко кажучи, не вражають – одне очко в останніх трьох матчах. Попередня перемога була аж 1 жовтня у домашній грі з “Олександрією” (4:2)

11:48. учора відбувся матч у юнацькій першості U-19, в якому кияни обіграли донеччан з рахунком 2:0. На початку другого тайму відзначився Пашко. А на п’ятій компенсованій до гри хвилині перевагу динамівців подвоїв Кремчанін. Після цієї перемоги “Динамо” очолило турнірну таблицю юнацької першості, потіснивши саме “Шахтар”

11:46. команди зіграють сьогодні у своїх класичних кольорах – динамівці у білій формі, гірники у помаранчево-чорній

11:45. вітаємо з Києва, де сьогодні “Динамо” зіграє з Шахтарем у матчі 13-го туру чемпіонату