На Мальті стартував мирний саміт щодо України

На Мальті стартував мирний саміт щодо України

Фото: Getty Images
На Мальті стартував третій мирний саміт щодо України

На Мальті розпочався третій саміт по українській формулі миру. Участь у заході беруть представники 65 країн.

Третій мирний саміт щодо України розпочав свою роботу на Мальті в суботу, 28 жовтня. На ньому присутні представники понад 65 країн. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram.
 
За його словами, у саміті беруть участь зовнішньополітичні радники та радники з питань національної безпеки. Цього разу присутні представники Заходу та Глобального півдня.

“Мальта. Розпочали зустріч зовнішньополітичних радників та радників з питань національної безпеки щодо української Формули миру Президента Володимира Зеленського. Понад 65 країн – Захід, Глобальний Південь”, – написав керівник ОП.

 
На третьому саміті будуть презентовані та обговорені плани реалізації п’яти пунктів української формули миру: ядерна, енергетична, продовольча безпека, гуманітарний напрямок (звільнення полонених та депортованих осіб), відновлення територіальної цілісності України та світового порядку.
 
“Ці плани були напрацьовані робочими групами, до яких увійшли представники посольств різник країн, а також експерти”, – зазначив Єрмак.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Китай не візьме участі у зустрічі радників з національної безпеки з питання України на Мальті. 

Як відомо, переговори на Мальті є продовженням роботи, яка вже відбулася в Копенгагені в червні та в Джидді в серпні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *