Соціологи з’ясували, якого політика люблять в США

Соціологи з ясували, якого політика люблять в США

Фото: Офіс президента
Президент України Володимир Зеленський

Опитування провели на тлі наближення виборів президента у США, хоч до них ще трохи більше року.

Більшість американців симпатизують президенту України Володимиру Зеленському. У нього прихильників в США більше ніж у чинного американського лідера Джо Байдена чи екс-президента Дональда Трампа. Про це у четвер, 26 жовтня, пише Newsweek.

Говорячи про політичні смаки американців, видання посилається на дані опитування The Economist/YouGov, що його провели напередодні. 

“Близько 50% американців позитивно ставляться до Зеленського. При цьому 42% позитивно ставляться до Байдена, така ж кількість симпатизує Трампу”, – йдеться у повідомлені. 

Крім того, український президент очолює список політиків з найменшим відсотком негативного ставлення. До Зеленського негативно ставляться 24% респондентів, тоді як до Байдена 55%, а Трампу – 54%.

Володимир Путін мало кому подобається. Він серед американців викликає очевидну негативну реакцію. Так, лише 9% респондентів мають “дуже або певною мірою позитивне” ставлення до нього, а 80% опитаних – негативне.

Як свідчить опитування, проведене в Україні, більшість українців (60%) готова на відкладене в часі набуття членства в Європейському Союзі, щоб Україна могла відстояти свої інтереси під час переговорів.

Майже 70% респондентів у різних країнах, які взяли участь в опитуванні GlobeScan, повідомили, що уряди їхніх країн мають підтримати Україну, оскільки вона захищається від російської агресії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *