Мирний план Зеленського обговорять на саміті в Мальті – подробиці

У суботу, 28 жовтня, на Мальті стартував третій саміт присвячений українській формулі миру – у ньому беруть участь представники 65 країн.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram-каналі.

Він наголосив, що у саміті беруть участь зовнішньополітичні радники та радники з питань національної безпеки. При цьому присутні представники Заходу та Глобального півдня.

“Мальта. Розпочали зустріч зовнішньополітичних радників та радників з питань національної безпеки щодо української Формули миру Президента Володимира Зеленського. Понад 65 країн – Захід, Глобальний Південь”, – написав керівник ОП.

Читайте також: Зеленський зустрівся з президентом Румунії: відео і всі подробиці

За його словами, на зустрічі презентують та обговорять план реалізації п’яти пунктів української формули миру: ядерна, енергетична, продовольча безпека, гуманітарний напрямок (звільнення полонених та депортованих осіб), відновлення територіальної цілісності України та світового порядку.

“Ці плани були напрацьовані робочими групами, до яких увійшли представники посольств різник країн, а також експерти”, – зазначив Єрмак.

Він також наголосив, що дипломатичні зусилля України не були даремними, а міжнародна підтримка української Формули миру зростає. Окрім цього, велика кількість країн Глобального Півдня, які залучені до зустрічі, є підтвердженням цього.

“Російські фейки про втрату інтересу до України не справдилися. Над реалізацією Формули миру, запропонованої президентом Зеленським, з кожним місяцем працює все більше держав світу з усіх континентів”, – резюмував керівник Офісу президента.

Раніше ми писали, де буде центр навчання українських пілотів на F-16.

  • Вас може зацікавити:

Втрати ворога колосальні: Умєров назвав “ціну” Авдіївки для Кремля

Сили оборони просунулися на лівому березі Дніпра і мали успіх на Запоріжжі: звіт ISW

У Кобзона свіже поповнення: нові дані Генштабу про втрати РФ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *