Майк Джонсон допоможе Україні чи ні – заява нового спікера палати представників США

Новообраний, 56-ий спікер Палати представників США Майк Джонсон відкритий до переговорів щодо виділення допомоги Україні.

Про це повідомляє NBC.

Він зазначив, що Палата представників працює над питанням військової допомоги Україні, однак, у сенаторів “будуть певні умови”.

Читайте: Не той Джонсон: чи зміниться американська підтримка України

“Ми хочемо підзвітності та хочемо, щоб Білий дім мав чіткі цілі. Але ми збираємося провести ці дискусії. Це буде дуже продуктивно”, – заявив ярий трампіст, який раніше категорично виступав проти будь-якої допомоги Києву.

Варто зазначити, що президент США Джо Байден підтвердив готовність працювати з будь-яким спікером нижньої палати Конгресу незалежно від того, яку партію він представляє та нагадав, що підготував “історичний пакет додаткового фінансування, який зміцнює наші двопартійні інтереси національної безпеки в Ізраїлі та Україні, захищає наші кордони та інвестує в американський народ”.

Нагадаємо, що у цьому пакеті бюджетний запит до Конгресу передбачає $61,4 млрд для України, з яких $46,1 млрд складають оборонні витрати і $11,8 млрд – пряма бюджетна підтримка.

  • Вас може зацікавити:

У трампіста Джордана є проблеми: оголошено результати першої спроби обрання спікера Палати представників США

Трампісту не щастить: оголошено результати другої спроби обрання спікера Палати представників США

Гарний знак для України: трампіст Джордан відмовився від боротьби за посаду спікера Палати представників

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *