ДТЕК блокує підписання договорів з мешканцями ЖК Ізумруд в Одесі

Жителі ЖК “Ізумруд”, на вулиці Чикаленка (колишнього Академіка Вільямса) в Одесі, можуть залишитися взимкубез електрики. Люди звинувачують у ситуації несумлінну обслуговуючу компанію, а також енергетичного монополіста – компанію ДТЕК “Одеські електромережі”.

Про це пише видання OdesaOnline.

За словами голови ОСББ “Ізумруд 2007” Алли Нефьодової, обслуговуюча компанія, що була нібито нав’язана забудовником, накопичила багатомільйонні борги, хоча мешканці справно сплачували рахунки за електрику.

“Ми просто виявилися заручниками ситуації… ДТЕК уже не раз відключав нас від електроенергії. Ми спеціально створили ОСББ та готові укладати договір безпосередньо з ДТЕК, виконали всі вимоги законодавства, але монополіст просто відмовляється підписувати договір”, – розповіла Алла Нефьодова.

Щоб звернути увагу на ситуацію одесити провели імпровізовану акцію протесту, яку відвідав мер Одеси Геннадій Труханов. Міський голова пообіцяв розібратися в ситуації та наголосив, що це гостре питання, яке має свої юридичні особливості.

“Ми знаємо про проблему і ми розробляли шляхи її вирішення за декількома напрямками. Один із напрямків — це модульна котельня, але на її встановлення потрібен час і ми не встигнемо це зробити, навіть якщо сьогодні почнемо. Фактично ця юридична особа залишає вас у небезпеці. Ми і це питання вирішуватимемо”, — розповів Геннадій Труханов.

Своєю чергою керівник громадської організації “Спільна Мета”, яка відстоює права одеситів у боротьбі з енергетичним монополістом, Артем Каспарян зазначив, що найближчим часом Національна комісія з енергетики планує чергову перевірку діяльності ДТЕК.

“Різні претензії до роботи монополіста ДТЕК напередодні зимових холодів є у житлових комплексів “Фонтан, що співає”, “Манхетен”, “Приморські Сади”, “Лазурне узбережжя”, “Віа Рома”. Це тисячі одеситів… ДТЕК не поспішає вирішувати їх з однієї простої причини — люди змушені платити за світло за тарифом, який у кілька разів перевищує побутовий і, звичайно, монополіста це влаштовує. Ми надіслали чергову заяву з проханням якнайшвидше перевірити дії ДТЕК”, – зазначив Артем Каспарян.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *