Данілов: Скоро розпочнеться ще одна війна

Данілов: Скоро розпочнеться ще одна війна

Фото: пресслужба РНБО
Секретар РНБО України Олексій Данілов

Бойові дії в Україні та Ізраїлі – це не останні війни, які ми будемо спостерігати найближчим часом, вважає секретар РНБО.

Найближчим часом в світі ми спостерігатимемо нові війни, вважає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов. 

“Третя світова війна почалася 2008 року, коли Російська Федерація напала на Грузію, забрала частину території. Потім була ситуація лютого 2014 року. Просто ця війна перебувала у трохи охолодженому стані, а зараз перейшла в гарячу фазу 24 лютого 2022 року”, – сказав він в ефірі телемарафону 20 жовтня, передає ТСН.

За словами Данілова, те, що відбувається сьогодні на території Ізраїлю та інших країн – це вже наслідки.

“Більше того, я впевнений, що це не остання війна, яку найближчим часом ми спостерігатимемо. Світ прийшов у великий рух. Сьогодні можна стверджувати, що перехід від очікування Третьої світової майже закінчився. Дуже багато зараз залежатиме, як швидко можна буде ставити крапку в цьому питанні, щоб вона не розповзлася по всьому світу”, – резюмував секретар РНБО.

Раніше Данілов розповів, коли ситуація на війні зміниться. Після того, як із Заходу прибудуть винищувачі F-16, “ситуація кардинально зміниться”, вважає секретар РНБО.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *