Прем’єрка Італії після секс-скандалу заявила про розлучення з партнером

Прем єрка Італії після секс-скандалу заявила про розлучення з партнером

Фото: twitter.com/GiorgiaMeloni
Джорджія Мелоні заявила про розлучення із Андреа Джамбруно

Італійський телеканал показав кадри, на яких Андреа Джамбруно розповідає своїм колегам-жінкам про роман з іншою колегою і пропонує їм приєднатися до їхніх відкритих відносин втрьох і вчотирьох.

Прем’єр-міністр Італії Джорджія Мелоні заявила, що розлучилася зі своїм партнером та батьком своєї доньки, журналістом Андреа Джамбруно, після того, як на ТБ показали кадри, на яких Джамбруно робить непристойні пропозиції колегам-жінкам. Про розрив Мелоні написала у соцмережі X/Twitter.

“На цьому закінчуються мої стосунки з Андреа Джамбруно, які тривали майже десять років. Я дякую йому за прекрасні роки, які ми провели разом, за труднощі, через які ми пройшли, і за те, що подарував мені найважливіше в моєму житті – нашу дочку Джіневру”, – написала Мелоні.

Вона зазначила, що їхні шляхи розійшлися вже певний час тому, “і настав час це визнати”. Також прем’єр застерегла всіх, хто сподівався використати її особисте життя проти неї: “Хоча крапля може сподіватися видовбати камінь, камінь залишається каменем, а крапля – просто вода”.

Цього тижня телекомпанії Mediaset два вечори поспіль показувала передачу про Джамбруно, використовуючи закулісні кліпи та аудіозаписи. На цих кадрах та аудіозаписах чути, як Джамбруно розповідає своїм колегам-жінкам про роман з іншою колегою і пропонує їм приєднатися до їхніх відкритих відносин втрьох і вчотирьох, а також наполегливо запитує їх, чи є у них партнер.

Мелоні та Джамбруно ніколи не одружувалися, але були разом майже десять років і мають спільну семирічну дочку.

Раніше Мелоні пообіціяла, що Італія зробить все, щоб прискорити вступ України до ЕС.

Секс-скандал: відео генерала Путіна “злили” в мережу

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *