Жертвами нападу ХАМАС на Ізраїль стали понад 200 іноземців

Жертвами нападу ХАМАС на Ізраїль стали понад 200 іноземців

Фото: Getty Images
Понад 200 іноземців загинули в Ізраїлі під час нападу ХАМАС

Найбільше постраждало громадян Сполучених Штатів Америки – 29 людей загинули та 10 зникли безвісти.

Міністерство закордонних справ Ізраїлю оновило дані про загиблих та зниклих безвісти громадян інших держав після нападу на країну терористів ХАМАС.
 
Станом на 18 жовтня відомо про загиблих 218 людей із 41 країни, окрім Ізраїлю. Доля ще 78 іноземців залишається невідомою – вони зникли безвісти.
 
Найважчі втрати зазнали США: внаслідок бійні, влаштованої бойовиками ХАМАС, загинули 29 громадян цієї країни та ще 10 вважаються зниклими безвісти.
 
Україна у цьому трагічному рейтингу – на другому місці. Жертвами атак бойовиків ХАМАС стали 23 українці, ще один пропав безвісти.
 
Також багато загиблих серед громадян Франції – 22 людини, Росії – 18, Таїланду – 15. Німеччини – 12, Великої Британії – 10. Серед представників інших країн здебільшого по 1-2 жертви. 

 

Як відомо, 7 жовтня бойовики ХАМАС напали на Ізраїль і вбили більше тисячі цивільних. У відповідь Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) почала військову операцію з метою знищити це угрупування.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *