Антверпен Шахтар дивитись онлайн – пряма відео трансляція матчу Мегого футбол

У другому турі Ліги чемпіонів представник України донецький “Шахтар” грає на виїзді з дебютантом турніру бельгійським “Антверпеном”.

“Апостроф” веде онлайн трансляцію з Антверпена. Початок матчу – 19:45.

Зазначимо, що раніше шляхи “Шахтаря” та “Антверпена” не перетиналися. Але якщо донецький клуб раніше неодноразово грав із бельгійцями (“Андерлехт”, “Брюгге”, “Генк”, “Гент”), то сенсаційний чемпіон Бельгії вперше грає проти команди з України.

Нагадаємо, у першому турі “Шахтар” поступився “Порту” (1:3), а “Антверпен” зазнав нищівної поразки від “Барселони” (0:5).

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий турнір

Група H. 2 тур

Антверпен. “Босейл Стедіум”
Головний арбітр: Раді Обренович (Словенія)

АНТВЕРПЕН – ШАХТАР

_______________________________________________________________

17:11. а от львівський “Рух” у першому матчі з боснійським “Сараєво” зіграв у нічию – 1:1. При чому, львів’яни догравали матч у меншості. Пропустивши м’яч у середині першого тайму, Рух відігрався у середині другого (з пенальті забив Андрій Кітела). Він же отримав дві жовті картки за дві хвилини у компенсований час і був вилучений з поля. Гра у відповідь відбудеться 25 жовтня в Сараєво

17:08. юнацька команда “Шахтаря” здобула першу перемогу у юнацькій Лізі УЄФА, здолавши бельгійських однолітків з рахунком 2:1. У складі донецької команди відзначилися Антон Глущенко і Антон Демченко

14:29. “Шахтар” поки ж зберігає одноосібне лідерство, але три команди можуть обійти “гірників”, якщо виграють свої перенесені матчі

14:26. щоправда, і в бельгійців не найкращий настрій. Три попередні матчі у бельгійському чемпіонаті “Антверпен” завершив з однаковим рахунком 0:0. У чемпіонаті команда йде п’ятою після 9 турів, відстаючи від лідерів на 5 очок

14:24. “гірники” підійшли до гри не у найкращому моральному стані. У двох останніх матчах чемпіонату “Шахтар” набрав лише одне очко (нічия з “Рухом” і поразка від “Ворскли”)

14:23. напередодні відбулися передматчеві заходи

14:21. вітаємо з бельгійського міста Антверпен, другого у Європі і одного з найбільших портів у світі