Ліверпуль Манчестер Юнайтед 7-0 – дивитись відео огляд матчу

Цього від “Ліверпуля” ніхто не чекав. Після ганебної домашньої поразки від “Реала” у Лізі чемпіонів (2:5) і низки не найкращих результатів у чемпіонаті Англії “мерсисайдці” зробили те, чого від них вже ніхто не чекав – розгромили “Манчестер Юнайтед” з рахунком 7:0.

По два м’ячі у ворота “червоних дияволів” забили Коді Гакпо, Дарвін Нуньєс і Мохаммед Салах. А масну крапку поставив Роберто Фірміно.

Цікаво, що першу результативну атаку господарі провели на 43-й хвилині. Ще 6 голів “мерсисайдці” забили після перерви.

Завдяки цій перемозі “червоні” набрали 42 очки і піднялися на п’яте місце у турнірній таблиці АПЛ. “МанЮнайтед” на третій сходинці з 49 очками. Лідирує “Арсенал” (63 очки), а на другому місці “Манчестер Сіті” (58 очок).

Також відмітимо і Салаха. Єгипетський форвард став найкращим голеадором “Ліверпуля” в АПЛ, забивши за “червоних” 129 м’ячів. Він обійшов іншу легенду “Енфілда” Роббі Фаулера.