Прокурор Києва два рази їздив у закордонні відпустки і одружений на росіянці – Схеми

Голова Київської міської прокуратури Олег Кіпер на новорічно-різдвяні свята їздив у 10-денну відпустку за кордон. Його дружина має діючий паспорт РФ. Кіпера називають людиною голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це повідомили журналісти програми “Схеми”, йдеться в матеріалі “Цензор.нет”.

За їхніми даними, Кіпер виїхав з України 29 грудня 2022 через кордон з Польщею та повернувся 8 січня 2023. У коментарі журналістам він підтвердив, що дійсно був за кордоном у відпустці. Кіпер пояснює це “сімейними обставинами”.

Журналісти тричі намагалися уточнити, в якій саме країні він провів відпустку, але Кіпер відмовився відповідати, лише зазначивши, що “відпустка не була святковою чи новорічною”.

Цю секретність прокурор пояснив міркуваннями безпеки, оскільки його дружина влітку змінила російське громадянство на українське. Але на цей момент офіційні органи РФ досі обліковують російський паспорт дружини головного прокурора Києва Ірини Кіпер як дійсний.

Також повідомляється, що за час повномасштабного вторгнення Кіпер двічі виїжджав за кордон у приватних цілях. Окрім новорічної відпустки, він їздив у відпустку до Відня у серпні 2022 нібито з метою лікування.

11 вересня 2020 року Олег Кіпер був призначений на посаду керівника Київської міської прокуратури. До цього призначення Кіпер був позаштатним радником голови ОПУ Андрія Єрмака. Кіпер почав роботу в органах прокуратури у 2001 році.У 2014 році Кіпер потрапив під люстрацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *