Ключові крейсери Чорноморського флоту РФ виведені з ладу

Два ключові судна Північного флоту Військово-морських Сил РФ – важкий атомний крейсер “Адмірал Нахімов” і важкий авіаносний крейсер “Адмірал флоту Радянського Союзу Кузнєцов”, виведені з ладу.

Про це повідомило джерело Guildhall в розвідувальній спільноті.

“Важкий атомний крейсер “Адмірал Нахімов” Південного флоту ВМФ РФ, який перебуває на ремонті, не здадуть в експлуатацію вчасно. Встановлено, що з елементів бортового обладнання в робочому стані лише система навігації, все інше обладнання до експлуатації не готове”, – повідомили у розвідці.

Важкий атомний крейсер “Адмірал Нахімов”

Не пройшов необхідних випробувань і не був запущений ядерний реактор, а також система радіаційного захисту. Виявлено, що застарілий захист графітових стрижнів, виготовлений у 1980 році, пошкоджений корозією. Більшість якісних комплектуючих деталей відсутні через нездатність їх виробництва російськими заводами.

У розвідці також повідомили, що ще один корабель Південного флоту ВМФ РФ важкий авіаносний крейсер “Адмірал флоту Радянського Союзу Кузнєцов” – теж знаходиться в критичному аварійному стані.

Важкий авіаносний крейсер “Адмірал флоту Радянського Союзу Кузнєцов”

“У процесі підготовки до переміщення авіаносця з доку на завод для подальшого ремонту виявлено, що корабель не може пересуватися своїм ходом. Було ухвалено рішення про буксирування судна, але виявилося, що норма живучості не може бути витримана через глибоку корозію палуб нижче третьої, зовнішнього корпусу корабля, а також через наявність води в трюмах. Відповідно є ризик того, що під час буксирування корабель перекинеться на один бік або затоне, тому буксирування відклали на невизначений термін”, – поінформувало джерело.

Екіпажі обох кораблів були сформовані: чисельний склад екіпажу авіаносця “Адмірал флоту Радянського Союзу Ковалів” було приведено до норми воєнного стану, а екіпаж важкого атомного крейсера “Адмірал Нахімов” сформований та готується до прибуття на судно.

Важкий крейсер “Адмірал флоту Радянського Союзу Кузнєцов” на цей час є єдиним авіанесучим крейсером Північного флоту ВМФ РФ, а важкий атомний крейсер “Адмірал Нахімов” – одним з трьох ракетних крейсерів Північного флоту ВМФ РФ.

Раніше Guildhall повідомляв, що Кремль втрачає Чорноморський флот, і тепер програє битву на морі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *