Путін приймав рішення про вторгнення під таблетками – ЗМІ

Путін приймав рішення про вторгнення під таблетками - ЗМІ

У Путіна хронічні болі

Манія величі – один із відомих побічних ефектів гормонального лікування, яке він проходив, вважають у Службі військової розвідки Данії.

Одним із чинників, які спровокували повномасштабну війну РФ проти України, були ліки, які на той час приймав російський президент Володимир Путін. Про це у п’ятницю 30 грудня, повідомляє видання Berlingske з посиланням на неназваного голову аналітичної групи з Росії у Службі військової розвідки Данії.
 
“Манія величі – один із відомих побічних ефектів гормонального лікування, яке він проходив. Це не те, що я можу сказати напевно, але я думаю, що це вплинуло на його рішення, коли він розпочав війну в Україні”, – зауважив співрозмовник видання.
 
Він також розповів, що розвідка Данії спочатку думала, що росіяни виграють війну за два тижні. Ключовим фактором провалу наступу було погане ухвалення рішень Путіним.
 
Джерело видання наголосило, що через рішення Путіна назвати вторгнення “спеціальною військовою операцією”, а не війною, російській армії не вистачило 30 000 піхотинців для вторгнення. Насправді це означало, що російські війська не могли використовувати своїх звичайних призовників, а мали використовувати дорогих фахівців як піхотинців.
 
При цьому чиновник данської розвідки вважає, що найбільшим невідомим є те, що станеться, коли українці почнуть завдавати ударів по основним стратегічним інтересам Росії, внаслідок чого Путін почуватиметься вимушеним відповісти ядерною зброєю.
 
“У Путіна немає певної червоної лінії, що унеможливлює точні прогнози щодо того, чи натисне він цю кнопку і коли”, – каже розвідник.
 
Він також прокоментував чутки про погане здоров’я Путіна, зазначивши, що не вважає, що Путін страждає на невиліковну хворобу, а швидше має серйозні хронічні болі після кількох падінь і аварій.
 
“От що цікаво. Це хронічний біль, на який він страждає вже досить давно. Ось чому він схильний сидіти і міцно тримати речі. Це щоб полегшити біль”, – сказав співрозмовник видання.
 
Він також підтвердив чутки про те, що Путін раніше мав форму раку, і що він лікувався від цього, коли почав війну, що могло вплинути на його рішення.
 
“На початку року у нього також було “місячне обличчя”, що є ще одним відомим побічним ефектом того ж типу гормонального лікування”, – сказав розвідник, зазначивши, що не очікує, що Путін помре від цієї хвороби.
 
Але згодом це може призвести до того, що російські еліти вирішать, що їм потрібна сильніша людина біля керма.
 
Нагадаємо, у березні ЗМІ з посиланням на дані розвідки повідомляли, що Путін “страждає від стероїдної люті”.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *