Sense Bank з мережею Епіцентр запустили унікальну кредитну картку

Sense Bank спільно з мережею-партнером “Епіцентр” запустили унікальну для ринку цифрову кредитну картку “Вигода”. Картка об’єднує бонусні баланси Sense Bank і Епіцентру та дає можливість гарантовано отримати 2% балами за покупки в Епіцентрі. Головна особливість – клієнти отримують також 1% кешбеку від Sense Bank з будь-якої покупки в інших магазинах та інтернеті. Картку можна додати у електронний гаманець та розраховуватись будь-де.

Цифрова картка “Вигода” з платіжною системою Visa має кредитний ліміт до 100 тис грн з пільговим періодом до 62 днів. Крім того, клієнт отримує додатковий дохід 8% річних від залишку власних коштів.

Картку можна безкоштовно оформити онлайн за кілька хвилин:

у цифровому банку Sense SuperApp;

скористатись пропозицією у мобільному додатку EpicentrK;

за окремим QR-кодом, який можна знайти в торговельних центрах, на сайті та у соціальних мережах Епіцентру.

Детально ознайомитись як оформити та активувати картку у Sense SuperApp можна на сайті: для діючих клієнтів за посиланням, для нових клієнтів тут.

Також з карткою “Вигода” можна взяти участь у програмі “Запроси друга” у Sense SuperApp та отримати винагороду: по 50 грн на рахунок – якщо друг діючий клієнт банку або по 100 грн – якщо друг новий клієнт Sense Bank.

“Як і завжди ми концентруємося на розробці пропозицій для клієнтів, які є максимально зручні та вигідні. Саме питання вигоди сьогодні є найбільш актуальним для кожного українця. Тому з Епіцентром і створили продукт, який в першу чергу про отримання додаткових коштів за його використання нашими існуючими і потенційними клієнтами. І звісно цифрова картка “Вигода” – це все про зручність, доступність та більше можливостей”, – зазначив Андрій Гриценюк, виконавчий директор блоків “Інформаційні технології” та “Роздрібний бізнес”, Член Правління Sense Bank.

“Карткою “Вигода” в Епіцентрі користуються майже 7 млн наших покупців, – розповідає Ірина Шинкаренко, директор з реклами та маркетингу ТОВ “Епіцентр К”. Але ми разом з Sense Bank хочемо надати ще більше вигод та переваг нашим лояльним клієнтам: подвійні відсотки кешбеку та кредитний ліміт на безліч товарів від Епіцентру без передплат. Я переконана – в цей непростий час люди потребують нашої підтримки і ми створюємо спільні корисні продукти. А під час акції Чесна Вигода це ще й мультиперевага: і економія, і подвійні бали”.

Детальніше про акцію – на epicentrk.ua

Sense Bank – один із системно важливих банків України зі 133 відділеннями по всій Україні. Фінустанова обслуговує понад 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 82 тис. ФОПів. У банку працює 4,5 тис. співробітників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *