Бразилія Південна Корея результат матчу

Збірна Бразилії у 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу розгромила збірну Кореї з рахунком 4:1.

“Апостроф” вів онлайн трансляцію з Дохи.

Бразильці реалізували чотири атаки вже до 36-ї хвилини, після чого могли забити ще з десяток голів. Впевнений, якби у Бразилії було таке завдання, то корейський голкіпер Кім разів десять діставав би м’яч із сітки.

Але бразильці спокійно довели гру до перемоги, дозволивши порадіти і корейським уболівальникам.

А ось у чвертьфіналі на Бразилію вже чекає серйозний суперник – збірна Хорватії. Там і побачимо “селесао” у серйозній грі.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Як не дивно, та команд багата футбольна історія. Бразилія та Корея раніше зустрічалися 25 разів – 15 перемог “селесао”, 8 нічиїх та 2 перемоги азіатів.

Але на чемпіонатах світу шляхи команд перетинаються вперше.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/8 фіналу

Доха. “Стедіум 974”
Головний арбітр: Клеман Тюрпен (Франція)

БРАЗИЛІЯ – КОРЕЯ – 4:1

1:0 Вінісіус Жуніор, 7′
2:0 Неймар, 13′
3:0 Рішарлісон, 29′
4:0 Лукас Пакета, 36′
4:1 Пек Син Хо, 76′

Бразилія: 1. Алісон Бекер – 14. Едер Мілітао, 4. Маркіньос, 3. Тьяго Сілва, 2. Даніло – 5. Каземіро, 7. Лукас Пакета – 11. Рафінья, 10. Неймар, 20. Вінісіус Жуніор, 9. Рішарлісон

Корея: 1. Кім Сон Кю – 15. Кім Мун Хван, 4. Кім Мін Дже, 19. Кім Юнь Квон, 3. Кім Чжин Су – 10. Лі Дже Сон, 5. Чон У Йон, 6. Хван Ін Бьом – 11. Хван Хі Чан, 9. Чхо Кю Сун, 7. Сон Хин Мін

______________________________________________________________

22:59. заключні матчі 1/8 фіналу відбудуться у вівторок. О 17:00 розпочнеться гра Марокко – Іспанія, а о 21:00 пролунає стартовий свисток у грі Португалія – Швейцарія

22:55. у чвертьфіналі у “селесао” буде значно серйозніший суперник, віце-чемпіони світу збірна Хорватії

90+4 хв. все! Бразилія у чвертьфіналі, а Корея з Кімами їде додому

90 хв. додано чотири хвилини

89 хв. Мартінеллі зліва видав класну подачу на інший фланг, а Дані Алвес пробив боковими ножицями. Ех, м’яч потрапив у голову захиснику. А міг бути шедевр

87 хв. другий тайм для бразильців – легке тренування. Пересуваються по полю фактично пішки. Але моменти створюють

86 хв. який момент був у бразильців. Рішарлісон відібрав м’яч у Кіма і віддав лівіше на Родріго. Той мав би повернути, але вирішив пробити з нульового кута – невдало

80 хв. у корейців замість Чхо Кю Суна вийшов Хвань Ю Чо

80 хв. і чергові заміни. У бразильців замість Алісона вийшов Вевертон і Родріго міняє Неймара

79 хв. Чхо Кю Сун втік від захисників і потужно пробив у ближній – Алісон парирує удар

76 хв. Пек з 30-ти метрів зльоту відправив м’яч у праву дев’ятку – гол-красень. Справедливості заради, Алісон не бачив момент удару, бо був закритий і захисниками, і гравцями у червоній формі

76 хв. ГООООООООООООООООООООООООЛ – Пек Син Хо

74 хв. чергова корейська заміна: Лі Дже Сон йде з поля, а заключні 20 хвилин корейців на ЧС-2022 зіграє Лі Кан Ін

72 хв. дві заміни робить Леонардо Тіте: Бремер вийшов замість Даніло, а Вінісіуса змінив Габріель Мартінеллі

68 хв. Алісон протягом однієї атаки тричі відбиває удари корейських футболістів. Дуже ефектним був сейв після удару Хван Хі Чана зльоту

66 хв. Рафінья класно віддав на Рішарлісона, а той пропускав м’яч далі. Але ніхто більше з бразильців не біг на м’яч

65 хв. ще одна заміна у корейців: Пек Син Хо замість Хван Ін Бьома

63 хв. перша заміна у бразильців: легендарний 40-річний Дані Алвес вийшов замість Мілітао

63 хв. ніяк не може забити Рафінья

62 хв. Неймар віддав направо на Рафінью. Той розхитав захисника і потужно пробив у ближній кут – Кім рятує

57 хв. Рафінья з лівої намагався закрутити м’яч у ліву дев’ятку – м’яч зачепив захисника у стінці і летить повз ворота

56 хв. Сон Хун Чо збив Рішарлісона. Небезпечний штрафний у бразильців по центру. До воріт 25 метрів

54 хв. Рафінья самотужки розхитав двох захисників і несподівано для Кіма пробив у дальній кут, але голкіпер зміг відбити складний удар

53 хв. перестали бразильці грати. Катають собі м’ячик в центрі. А корейці всією командою на своїй половині поля

47 хв. Алісон рятує Бразилію. Сон обікрав Маркіньоса і вискочив сам на сам. Алісон вчасно вибіг з воріт і встиг підставити руку під удар форварда

46 хв. Рафінья б’є низом метрів з 15-ти справа. М’яч від ноги захисника летить в руки Кіму

46 хв. бразильці розіграли м’яч в центрі

46 хв. подвійна заміна у Кореї у перерві: Кім Чжин Су і Чон У ЙОн йдуть з поля. Замість них вийшли Хон Чхоль і Сон Чун Хо

22:06. повертаємося в Доху, де за мить почнеться другий тайм

21:52. звичайно ж, поза всякими сумнівами Бразилія виходить у чвертьфінал. Відкритим залишається ще два питання – скільки ще голів заб’ють “пентакампеони” і чи пропустить бодай один м’яч Алісон

45+5 хв. закінчується перший тайм цього спектаклю, в якому бразильці раз-по-раз розривають оборону Кореї

45+4 хв. Рішарлісон на швидкості вривається у карний майданчик справа. Вирішив пробити сам і влучив у Кіма. М’яч відлетів до Неймара, але той не встиг як слід обробити м’яч і пробив коліном вище воріт. А на дальню стійку набігав Вінісіус і махав рукою, та Рішарлісон не помітив реалівця

45+2 хв. Вінісіус зліва гостро прострілив, але надто високо – Рафінья не дістав м’яч

45 хв. контра бразильців. Рафінья справа віддав у карний майданчик на Лукаса Пакету, той пробив в дотик – Кім цього разу врятував Корею. Перший сейв голкіпера

45 хв. Тюрпен додав 5 хвилин до першого тайму

44 хв. Чо У Йон попереджений за відмашку

39 хв. у бразильців чотири удари в площину – 4 голи. Ідеальна реалізація

37 хв. Лукас Пакета забиває восьмий гол у футболці національної збірної і перший на чемпіонатах світу

36 хв. контратака “селесао”. Вінісіус зліва видав розкішний пас черпачком на Лукаса, а той ударом зльоту з 10 метрів відправив м’яч у сітку

36 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ – Лукас Пакета

31 хв. дальній удар Рафіньї – м’яч посвистів над поперечиною

30 хв. Рішарлісон забив свій 20-й гол за збірну Бразилії

29 хв. і знову футбольний шедевр від бразильців. Рішарлісон зупинив м’яч, жонглюючи головою, потім віддав Маркіньйосу. Той віддав трішки назад на Каземіро. А той, у свою чергу, виклав ідеальну розрізну передачу на Рішарлісона, вивівши його сам на сам з воротарем. 9-ка “селесао” спокійно переграв Кіма

29 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ – Рішарлісон

25 хв. після розіграшу кутового м’яч відскочив до Хван Хі Чана – той пробив здалеку і Алісон спокійно піймав м’яч

18 хв. цікаво, що це був перший сейв бразильського голкіпера, оскільки у двох матчах групового турніру по його воротах суперники не нанесли жодного удару

17 хв. Алісон рятує бразильців після класного удару Хван Хі Чана – дістав м’яч з-під поперечини

13 хв. Неймар голом відсвяткував повернення на поле

13 хв. корейський воротар Кім Сон Кю як міг танцював у воротах, щоб збити з пантелику Неймара, але той спокійно пробив у правий кут, а голкіпер збирався стрибати у лівий, і під час удару застиг по центру воріт

13 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ – Неймар

11 хв. пенальті!!! Чо У Йон збиває Рішарлісона і Тюрпен без вагань показує на 11-метрову позначку

8 хв. це лише другий м’яч голеадора “Реала” за збірну. І перший на чемпіонатах світу

7 хв. бразильці відповіли ідеальною атакою правим флангом. Рафінья увірвався до карного майданчика і покотив уздовж воріт — зліва Вінісіус підробив м’яч під удар, зробив невелику паузу і пробив у правий кут

7 хв. ГОООООООООООООООООООООООЛ – Вінісіус

5 хв. корейці тричі виривалися в атаку і три рази гравці атаки залазили в офсайд

21:00. гра почалась

20:27. до вашої уваги – передматчева студія

20:22. Доброго вечора, ми з України. Та зараз вирушаємо до столиці Катару, де менш ніж за годину відбудеться вже шоста гра 1/8 фіналу – Бразилія проти Кореї