Пригожин надіслав до Європарламенту закривавлену кувалду

Пригожин надіслав до Європарламенту закривавлену кувалду

Пригожин відправив Європарламенту кувалду з логотипом ПВК Вагнера та слідами “крові”

Європейський парламент напередодні проголосував резолюцію, в якій визнав Росію країною-терористом.

Російський підприємець, друг Путіна та голова ПВК Вагнера, яка активно наймає карних злочинців для війни на території України, Євген Пригожин заявив, що вважає Європарламент “розпущеним”. Про це у середу, 23 листопада, пишуть російські ЗМІ.
 
Ті заявили, що Пригожин нібито відправив до Європейського парламенту футляр з-під скрипки, в який поклав кувалду “у крові” з вигравіруваним логотипом свого незаконного збройного формування. Він зняв відео зі своїм “інформаційним кейсом” та виклав у мережу.
 
 
Так Пригожин відреагував на те, що Європарламент визнав РФ державою спонсором-тероризму. 
 
“Не знаю, яким законом керується Європарламент, але за нашим законодавством з сьогоднішнього дня ми оголошуємо Європарламент розпущеним. Але перш ніж дана процедура набуде чинності, мені доручено передати до Європарламенту інформаційний кейс. Якщо у вас є їхній контакт, пропоную зробити це спільно – підготувати та відправити”, – заявляв він пропагандистським ЗМІ.
 
Повідомляється, що сліди крові на кувалді бутафорські.
 
Зазначимо, Європейський парламент більшістю голосів ухвалив резолюцію про визнання Російської Федерації державою-спонсором тероризму. Голосування відбулося у середу, 23 листопада, у Страсбурзі під час пленарного засідання Європарламенту. 
 
Раніше російські соцмережі опублікували відео страти колишнього в’язня Рязанської ВК-3 та члена ПВК Вагнер Євгена Нужина, який після відправки на війну з Україну здався в полон ЗСУ. На кадрах видно, як чоловікові розбили голову кувалдою. Пізніше російські паблики опублікували нібито коментар засновника ЧКВ Вагнера Євгена Пригожина, в якому той зізнався, що розправу кувалдою над чоловіком вчинили саме його найманці.

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *